Žalúzie, rolety a sieťky proti hmyzu sú dnes už pomerne využívanou možnosťou, ako interiér ochrániť pred teplom, hmyzom, neželanými pohľadmi zvonku alebo inými faktormi, ktoré nám vadia. O type týchto produktov rozhoduje stav, v akom sa vaša nehnuteľnosť nachádza, či už sa jedná o bytový priestor, dom alebo chatovú oblasť. Pri novostavbe bez dokončeného zateplenia môžete uvažovať aj o žalúziách v podomietkovom boxe, pri dodatočnej montáži v prípade hotovej stavby prichádzajú do úvahy priznané žalúzie.

Ako vyzerá montáž a celkový proces v našej spoločnosti? Poďme sa spolu na to pozrieť.

1. Krok

Po telefonickom alebo emailovom kontakte s nami vám prispôsobíme termín prvého stretnutia. Na základe vášho špecifického dopytu predstavíme najatraktívnejšie a najlepšie produkty, ktoré by sa hodili pre váš interiér a vašu domácnosť. Poradíme a odporúčíme systém montáže, prejdeme si osobne kompletný návrh produktov, vzorkovník produktov a farebné doladenie. 

2. Krok

Necháme vám čas na premyslenie. Ako sa hovorí: „na dobré sa čaká“. V rámci druhého strenutia vám po odsúhlasení všetkých faktorov a produktov vytvoríme kompletnú cenovú ponuku na mieru. Vybrané produkty objednáme od ovérených dodávateľov, s ktorými spolupracujeme už niekoľko rokov. Produkty pripravíme a dohodneme dátum montáže.

3. Krok

Za pomoci našich nástrojov a špecialistov v našom obore vám rýchle a kvalitne namontujeme všetky vybrané produkty do vašej domácnosti tak, ako sa vám to bude páčiť. Garantujeme doživotný zákaznícky servis na montáž. Záruka produktov sa líší od výrobcu. Veríme, že výsledok vás poteší a my privítame vaše odporúčanie a ohodnotennie našej práci. 

Meranie a montáž vnútorných žalúzii
Prejdi na výber produktov